Angielski Online

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'biznes':

 • Biznes plany profesjonalnie »

  Biznes plan to podstawowy dokument wymagany przy staraniu się o wszelkiego typu dotacje, czy to z urzędu pracy czy też z unii europejskiej. Powinien być napisany poprawnie, co nie jest proste. Biznes plany profesjonalnie pisane są skarbem dla każdej firmy, pozwalają określić jej możliwości oraz zagrożenia przed nią stojące. Na stronie bankierbroker.pl znajdą Państwo informacje odnośnie firm zajmujących się profesjonalnym pisaniem biznes planów, serdecznie zapraszam do odwiedzin.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wolność finansowa »

  Forum na temat wolności finansowej, przychodu pasywnego i pomysłach na biznes. Dobrym sposobem na rozpoczęcie budowy swojego biznesu bez dużego wkładu własnego jest własna strona www. Na początku można zainwestować mało pieniędzy, natomiast możliwości zarabiani są nieograniczone. Małe strony które posiadają kilkanaście podstron i są w pełni zautomatyzowanie mogą zarabiać na utrzymanie całej rodziny. Wypozycjonowana na niszowe frazy strona internetowa może przynieść duże dochody jej właścicielowi. Istnieją też inne sposoby jak napisanie książki, która sprzedaje się nawet długo po jej napisaniu. Jedną z nich jest "Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi", która traktuje o relacjach międzyludzkich. Na forum można również porozmawiać na temat rozwoju osobistego i motywacji. Kolejnym sposobem jest zarabianie na nieruchomościach, jednak wymaga to sporo wysiłku i czasu. Pozostają jeszcze programy programy partnerskie. Polega to na szukaniu klientów chętnych na zakup produktu, a następnie kiedy sprzedamy go to otrzymujemy określoną prowizję. W internecie jest dużo programów partnerskich do wyboru. Warto się zainteresować tematem dochodu pasywnego ze względu na to, że docelowo daje on wolność finansową, dużo wolnego czasu i mało pracy.

  Data dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Baza Firm »

  Ogólnopolska baza przedsiębiorstw polskich z każdej branży. Serwis KatalogPrzedsiebiorstw.pl jest unikalnym portalem prezentującym oferty, historię działalności, kluczowe produkty, usługi, mapkę dojazdu oraz reklamę w formie video, bądź galerię zdjęć. Niniejsza platforma biznesowa stanowi istotną pozycję w marketingu internetowym firm i przedsiębiorstw funkcjonujących w polskich warunkach gospodarczych. Unikalna wyszukiwarka branżowa implikuje wzrost zainteresowania polskimi przedsiębiorstwami. Podstrona firmy Wrocław prezentuje oferty przedsiębiorstw ze stolicy Dolnego Śląska, natomiast dział uczelnie wyższe dostarcza informacji o studiach wyższych w Polsce.

  Data dodania: 08 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pomysł na małą firmę »

  Wiele osób widzi sukces w prowadzeniu indywidualnej spółki. Prawdopodobieństwo otworzenia własnej działalności może być jakkolwiek dużym wyzwaniem. Nasz biznes - Firma może stać się remedium na wszelkie kłopoty, jednak może także okazać się wielką katastrofą. Otwierając swój biznes wskazane jest przemyśleć wszelkie wady oraz zalety jak i w takim przypadku podjąć decyzję. Młodzi przedsiębiorcy mają zróżnicowane motywy podejmując trud wprowadzania w życie swojego biznesu Zwykle są to: wola posiadania wielu gotówki plus praca na siebie. Należałoby natomiast też wtrącić o uprzedzeniu do pracy dla innego pracodawcy, chęci rozwoju zawodowego, jak i bezrobociu w Polsce. Takie czynniki też popychają osób do inwestycji czasu i pieniędzy w progres swojej korporacji. Dziś na własny biznes także jego progres możemy pozyskać środki pieniężne z UE albo z państwa polskiego, a więc z UP. Taka pomoc umożliwi nam rozwijać biznes również zagwarantować sobie stały dochód, który najpierw na ogół nie ma. Wskazane jest dostarczyć dodatkowe finanse spośród dostępnych dotacji, albowiem może nam to przynieść ulgę w szybszym osiągnięciu zysków. Zresztą, za sprawą założenia własnego przedsiębiorstwa możemy stworzyć kolejne miejsca pracy, co jest niezwykle opłacalne dla społeczeństwa także dla polskiej gospodarki.

  Data dodania: 19 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Portal biznesowy »

  Niejeden szef zmagał się z kłopotem konieczności zwolnienia pracownika. Bodźce do takiego zachowania bywają odmienne. Nierzadko szef nie ma innego wyboru jak tylko zwolnić swojego etatowca, zwykle uznanego oraz doświadczonego.
  Jakikolwiek byłby powód zaprzestania współpracy, pracodawca za każdym razem musi zachować w pamięci, iż należy zachować się godnie oraz grzecznie.
  Każdy szef musi pamiętać, iż są pewne grupy zatrudnionych objętych obroną, których ma zakaz zwolnić. Wypowiedzenia umowy o pracę nie należy wręczyć pani w ciąży czy na urlopie macierzyńskim, pracownikom których obowiązuje wiek przedemerytalny, pracowników przebywających na urlopie wychowawczym i osób, którzy są na urlopie bądź zwolnieniu lekarskim.
  Oczywiście w przypadku bankructwa przedsiębiorstwa lub zwolnień grupowych istnieje możliwość wyrzucenia pracowników, które należą do jednej z wyżej wymienionych grup. Powody wyrzucania pracowników są różne. Najczęściej w czasie kryzysu są to przyczyny natury ekonomicznej, bo zwykle firma nie generuje tak dużych dochodów, żeby móc utrzymać zatudnionego.
  Przyczyną może być również koniec trwania umowy o pracę i brak chęci do dalszej pracy z zatrudnionym, którego dotyczyła umowa. Z powodu karygodnych zachowań takich jak na przykład kradzież czy działanie na szkodę firmy pracodawca ma możliwość wyrzucenia dyscyplinarnego, jeżeli oczywiście ma dowody na niesłuszne poczynania swojego etatowca.
  Niezależnie od przyczyny pracodawca zawsze
  za każdym razem w sposób kulturalny musi wyrazić podziękowania za współpracę i w zgodzie zakończyćwspółpracę.

  Data dodania: 19 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • E-biznes »

  Zastanawiałeś się już czym w rzeczywistości jest E-biznes? A może bardzo dobrze wiesz czy jest ten rodzaj biznesu i zamierzasz w niego wejść lub nawet już prowadzisz tego rodzaju działalność gospodarcza? Tak czy inaczej, śmiało można powiedzieć, iż e-biznes jest jedną z najlepiej rozwijających się gałęzi gospodarki oraz samego handlu. Świat e-biznesu rośnie w mgnieniu oka. Z każdym dniem powstają nowe projekty informatyczne, nowe strony internetowe, nowe sklepy, portale czy serwisy. Co za tym również idzie, ogromne ilości środków pieniężnych przeznaczanych na reklamę w tej właśnie branży. Nie jest to już niszowa branża, a można bez wątpienia Internet porównywać z telewizją. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej na ten oraz wiele innych, ciekawych tematów to zapraszamy Cię na Portal-Gospodarczy.pl!

  Data dodania: 16 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Karta-przedsiewziecia.pl »

  Co to jest karta informacyjna przedsięwzięcia Z czym to się je Sprawdź na naszej stronie! Dowiedz się więcej o karcie informacyjnej przedsięwzięcia! Karta informacyjna przedsięwzięcia powinna zawierać wiele szczegółowych informacji, w tym wytyczne na przykład o:
  • powierzchni nieruchomości, jej dokładnym położeniu, obecności obiektów budowlanych, dotychczasowej szacie roślinnej, sposobie wykorzystania gospodarki przestrzennej. Na tym etapie podaje się także każde przekształcenie terenu, raport inwentaryzacji roślin jeśli w obrębie nieruchomości takie występują
  • szczegółach danego przedsięwzięcia, tj. o rodzaju projektu, jego skali, dokładnym usytuowaniu. W tym wypadku głównymi wytycznymi stają się zapisy zawarte w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 9.11.2010 roku traktujących o przedsięwzięciach, które mogą znacznie oddziaływać na środowisko naturalne (Dz.U.2010.213.1397). Ważne jest, aby w karcie informacyjnej przedsięwzięcia zawrzeć należy także planowaną ilość zużytych surowców, skalę produkcyjną itp. Miejsce należy oznaczyć na specjalnie przygotowanej mapie oraz dołączyć opis kierunków zagospodarowania przestrzeni
  • rodzaj zastosowanych technologii – ten punkt jest szczególnie ważny, ponieważ warunkuje fakt, czy dany projekt zaliczony zostanie do przedsięwzięć negatywnie oddziałujących na środowisko naturalne. To dlatego tak istotne jest to, żeby dokładnie opisać każdy element innowacyjnych technologii, które zamierzamy zastosować. Tutaj zazwyczaj szczegółowo określa się także wszelkie etapy produkcji, procesy powstawania i gromadzenia odpadów, emisje gazów do powietrza czy powstawanie ścieków
  • szacowanej ilości wykorzystanej wody, materiałów, energii, paliw czy surowców. Tutaj ważne są bardzo konkretne dane liczbowe, które mają przełożenie na stan rzeczy
  Jeśli potrzebujesz profesjonalnej pomocy przy kompletowaniu dokumentów i zajęcia się kartą zatrudnij naszą firmę!

  Data dodania: 20 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • PKD »

  Zapraszamy wszystkich do vortalu o szeroko pojętej tematyce finansowej. Umieszczamy w tym miejscu różnego rodzaju przemyślane pomysły na rozkręcenie własnego pierwszego biznesu w życiu. Opisujemy co robić i jak zrobić aby nasz biznessię powiódł i przyniósł Tobie zyski. Jeżeli doszłaś do wniosku, że harówana etacie nie jest fajna dla Ciebie lub po prostu potrzebujesz posiadać osobisty biznes, to zapraszamy na nasz serwis biznesowy. Pomysł na biznes usługi - u nas wyłącznie pewne i sprawdzone pomysły na własny interes. W naszej ofercie również wszelkiego rodzaju wywiady z ludźmi interesu. Przedstawiamy osoby, którym udało się uruchomić i utrzymać swój biznes. Kiedyś też ktoś im pomógł w otworzeniu swojego biznesu, w tej chwili oni pomogą Tobie. Pokażą jak robić, żeby biznes się udał i przynosił dochodzy, powiedzą o sprawdzonych tipsach biznesowych i trikach, pokażą biznesowe know how. Nasz serwis posiada także przewodnik, gdzie piszmy krok po kroku jak rozkręcić własną działalność gospodarczą, czyli jak założyć swoją firmę od początku. Nie musisz się już głowić w jaki sposób to zrobić, odpal nasz portal, uruchom swój interes i rozpocznij rozkminiać pierwsze zarobki.

  Data dodania: 29 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Kraju »

  Jeżeli poszukujesz witryny internetowej na którym dowiesz się wielu badawczych informacji ze świata produkcji, biznesu, oszczędności i wielu innych materii to zapraszamy na stronę oferujemyprace.pl - Nasza strona to portal z radami biznesowymi, które przyrządzane są przez specjalistów z wielu dziedzin gospodarki. Jeżeli prowadzisz prywatną firmę, również wiele skorzystasz egzaminując naszą naszą branżową stronę gdyż prowadzimy tutaj kategorię porad dla młodych szefów. Jeżeli jesteś bez pracy to także masz szansę poznać wydajne metody szukania pracy oraz samodoskonalenia się zawodowego. Szukasz sposobów na bezpieczne inwestowanie? Mamy również rady związane z finansami gdzie pokazujemy jak w praktyce zarobić na korzystaniu z inwestycji bankowych. Codziennie świeże aktualności z rynków pracy, porady specjalistów oraz komentarze samych użytkowników strony www. Wejdź i przekonaj się osobiście.

  Data dodania: 19 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • studio graficzne poznań »

  Efektywna promocja jest nadzwyczaj znacząca dla szybkiego rozwoju firmy, który skutkuje obfitymi dochodami i wyśmienitą renomą w kręgu klientów. Bez należytych materiałów reklamowych albowiem nasi ewentualni klienci mogą nie poznać naszej bieżącej oferty, w materii jaką jest projektowanie plakatów poznań lub też w ogóle nie mieć świadomości o istnieniu naszej marki. W takim przypadku, w szczególności gdy jesteś kierownikiem małej lub średniej firmy, powinieneś zatroszczyć się o zagwarantowanie sobie skutecznej reklamy, a intrygującą kampanię promocyjną przeprowadzi dla Ciebie banery flash Poznań! Zarówno konwencjonalne materiały reklamowe, przykładowo ulotki i katalogi, jak i przekrojowe konstruowanie firmowego wizerunku ? tego wszystkiego możesz oczekiwać, rozpoczynając współpracę z nadmienioną instytucją!

  Data dodania: 30 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Waluty »

  Na tej stronie znajdziesz wszystkie  najważniejsze informacje dotyczące najświeższych wydarzeń w biznesie krajowym i międzynarodowym. Najnowsze doniesienia z giełd papierów wartościowych oraz notowania walut. Dowiedz się w co zainwestować swoje pieniądze . Jeśli masz kłopoty z odnalezieniem się w gąszczu podatkowych przepisów, to ten serwis jest właśnie dla Ciebie. Znajdziesz tutaj wszystkie potrzebne formularze, które pozwolą Ci prawidłowo rozliczyć się z fiskusem.  Sprawdź w jakie nieruchomości warto inwestować, a na czym wiele nie zarobisz.

  Data dodania: 20 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Portal finansowy »

  Wzięcie kredytu wcale nie jest taką łatwą sprawą. Ilość banków oferujących swoje usługi jest zatrważająca i nieco przerażająca. Nie martw się tym, po zapoznaniu się z informacjami z naszej strony internetowej, nie będzie to już takie straszne!

  Data dodania: 01 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pozwolenia-zintegrowane.pl | »

  Pozwolenia zintegrowane zostały wprowadzone do prawa unijnego Dyrektywą Rady Nr 96/61/WE z dnia 24 września 1996 r. Jest to instrument formalno-prawny, pewna forma licencji uzyskiwanej dla różnego rodzaju instalacji przemysłowych, które wprowadzają substancję lub energię powodującą zanieczyszczenie, przez prowadzących działalność przemysłową.
  Organ wydający poświadczenie ma obowiązek analizy i ewentualnej zmiany treści w trybie określonym ustawą. Dokument wydawany jest na czas określony, nie dłuższy niż 10 lat, a urząd ma 6 miesięcy na to, by rozpatrzyć wniosek. Wniosek należy złożyć w dwóch egzemplarzach (papierowym i elektronicznym) przed rozpoczęciem działalności wymagającej uzyskania pozwolenia zintegrowanego. O złożeniu wniosku ponownie należy pamiętać przed końcem ważności dokumentu.
  Aby zyskać pewność, że dokumentacja będzie przygotowana prawidłowo i kompletnie skorzystaj z usług naszej firmy!

  Data dodania: 20 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Drukarnia offsetowa Warszawa »

  Już od wielu lat można zauważyć gwałtowny rozwój rynku poligraficznego. Coraz częściej spotykamy się z drukarniami oferującymi różne usługi przez internet. Dla przeciętnego Polaka możliwość zamówienia wszystkiego przez internet jest bardzo wygodna, a przy tym oszczędna. Prowadząc działalność gospodarczą bardzo często korzystamy z usług drukarnii. Zamawiamy w niej ulotki reklamowe, wizytówki czy gadżety reklamowe. Wiele firm korzysta z usług przedsiębiorstwa poligraficznego przy produkcji materiałów POS czy opakowań dla swoich produktów. Drukarnie oprócz tego mają w swojej ofercie produkty standardowe czy produkty dedykowane do różnych branż, które wspieraja klientów w konkretnych zadaniach. Niektóre drukarnie prowadzą współpracę nawet z sieciami hoteli, restauracji czy firmami farmaceutycznymi. Dla tych branż wykonuja produkty specjalne np. zaproszenia, karty menu, zawieszki hotelowe czy instrukcje, opakowania dla farmacji. Obecnie rynek usług poligraficznych jest bardzo duży co można zauważyć na przykładzie drukarni ragus. pl

  Data dodania: 12 12 2018 · szczegóły wpisu »
 • Katalog firm polskich »

  Bezpłatna informacja w branży. Bezpłatna promocja Twojej korporacji w Internecie.
  W obecnych czasach sprawne prowadzenie biznesu/działalności/przedsiębiorstwa zależy znacząco od dobrej informacji. Portal proxibank.pl to teraz takie miejsce, gdzie śpiesznie można wyszukać potrzebną informację . To doskonałe miejsce dla właścicieli firm każdej wielkości zarówno do pokazania oferty swojego przedsiębiorstwa, jak i do zapoznania się z ofertą dostawców  . To jeden z nielicznych portali w Polsce na którym pokazać można własną propozycję video. Jest to również darmowy katalog stron internetowych.
  Nasz serwis to krajowy rejestr firm, to internetowy bank treści gospodarczej. Wiadomości, kontakty i oferty znajdujące się na portalu pomogą wszystkim na całkiem szybkie, sprawne i przynoszące wymierne dochody odszukanie informacji biznesowych. W serwisie można znaleźć spółki, warsztaty, domy mieszkania, wyszukać towary, usługi, przetargi i komunikaty. Prezentacja ofert, firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw jest bezpłatna bez względu na ilości zawartych na stronie wiadomości . Ogłoszenia w serwisie można dodawać śpiesznie, bez rejestracji, za darmo, wraz z podaniem wszelkich danych adresowych prywatnej spółki. Podanie adresu WWW bezwzględnie  poprawi SEO (ang. Search engine optimization) strony Użytkownika ze względu na wysoki PR naszego portalu. Szukasz adres firmy ?Sprawdź wszystkie możliwości, znajdź adres korporacji, wyszukaj nabywcy, klienta, potrzebne dane. Genialna informacja w branży to podstawa. Na pewno znajdziesz ją na naszym portalu to prawdopodobnie najlepsza wyszukiwarka firm.

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Raportoddzialywania.pl | »

  Raport o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko jest zbiorem dokumentów, która ocenia wpływ planowanej inwestycji na środowisko naturalne. Celem takiego raportu jest wskazanie rozwiązań zarówno technologicznych jak i organizacyjnych i technicznych, które dadzą pewność, że standardy dotyczące jakości środowiska także poza ścisłym terenem inwestycji, zostaną utrzymane. Raport o oddziaływaniu przedsięwzięcia na środowisko stanowi załącznik do wniosku w sprawie wydania decyzji środowiskowej. Może być bezwzględnie wymagany przy niektórych inwestycjach, zwłaszcza takich co do których nie ma wątpliwości, że wpłyną w sposób znaczny na środowisko, wtedy bierze się pod uwagę:

  rodzaj inwestycji

  wielkość produkcji w danym zakładzie

  wszelkie parametry techniczne

  Przepisy nie precyzują kto dokładnie może sporządzić taki raport, ale na pewno dobrze, by sporządziła je osoba mająca w tej kwestii doświadczenie, gdyż jest to niezwykle ważna dokumentacja.
  Dlatego, by być pewnym, że dokumentacja jest prawidłowa zgłoś się do nas już dziś!

  Data dodania: 21 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Reset2.pl - program do fakturowania »

  Reset2 przygotowuje rozwiązania dla niewielkich, średnich oraz dużych firm. Programy rachunkowe wyróżniają się ogromnymi możliwościami i prostą obsługą. Zespół wdrożeniowy tworzą fachowcy z ogromnym doświadczeniem, którzy swoją pracę realizują szybko i dokładnie. Najważniejszymi aplikacjami jakie sprzedajemy są programy księgowe oraz do fakturowania. Więcej informacji na stronach: http://www.reset2.pl/oferta/standard/r2fk/opis-programu, http://www.reset2.pl/oferta/standard/r2ksiega/opis-programu.

  Data dodania: 11 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak radzić sobie w życiu »

  Jak radzić sobie w życiu ? Wiele współcześnie żyjących osób zadaje sobie właśnie takie pytanie. Żyjemy w dość trudnych czasach i niektórzy z nas mają poważne dylematy życiowe, nie wiemy jak radzić sobie z problemami finansowymi, jak poradzić sobie ze stresem, jak rozwiązywać problemy rodzinne. Takich różnego rodzaju problemów egzystencjalnych i duchowych jest o wiele więcej. Z kolei osoby prowadzące własną działalność również mają swoje kłopoty i utrapienia. Niekiedy są już tak zmęczeni pracą i pozbawieni nowych pomysłów, że nie wiedzą jak dalej prowadzić biznes, jak zarabiać pieniądze. Ważną kwestią współczesnego świata jest duża konkurencyjność, co prowadzi do wielu obniżek i promocji zakupów różnych towarów. Dlatego też trzeba wiedzieć, jak mądrze i tanio kupować. Jeśli chcemy sobie skutecznie radzić w życiu musimy ciągle aktualizować tysiące informacji, uczyć się i na bieżąco korygować swoje działania a ponadto być odpornymi na stres.

  Data dodania: 29 10 2015 · szczegóły wpisu »
Pozycjonowanie Bytom