Angielski Online

Reklama Google


Strony związane z hasłem 'firmowe imprezy':

 • Interskills.pl - Imprezy integracyjne, wyjazdy, szkolenia, organizacja eventów »

  Interskills to firma świadcząca kompleksowe usługi w całej Polsce z zakresu organizacji imprez firmowych, szkoleń, transferu gości.Każde zlecenie niezależnie od budżetu, liczby uczestników oraz rodzaju spotkania przygotujemy dla Państwa sumiennie i starannie dbając o najmniejsze szczegóły. Przekonaj się sam i sprawdź co nowego możemy wnieść do Twojej Firmy!
  www.interskills.pl, Paintball Kraków

  Data dodania: 13 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy dla firm »

  Jeżeli założyłeś własną działalność, to koniecznie powinieneś zobaczyć co grupa Vteam ma do zaoferowania. Organizujemy szczegółowe eventy ogólne oraz specjalistyczne. Kooperujemy z potężną liczbą hoteli w obrębie całego kraju, co umożliwia nam również zaplanować imprezy dla firm, które rewelacyjnie zwiększą skuteczność pracy firmy oraz jakość Twoich usług lub produktów. Ogromna liczba popularnych firm skorzystała z naszych usług, a systematycznie rosnąca liczba odbiorców pokazuje, że imprezy dla firm, konferencje a także różnego rodzaju eventy stają się coraz bardziej popularne w kraju. Otwórz na serwis www.Vteam.pl i już dzisiaj podejmij decyzję, która znacząco podniesie renomę Twojej firmy i umożliwi Ci uruchomić skrzydła biznesu.

  Data dodania: 11 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Imprezy Dla Firm, Integracyjne »

  W obecnym czasie można zauważyć, że coraz częściej prowadzone są różnorakie imprezy dla firm. Wspomniana inicjatywa z pewnością zasługuje na pochwałę. Jest to jedna z niewielu szans na wymienienie ze sobą paru słów przez wiecznie zarobionych pracowników. Szczególną popularnością cieszą się Imprezy SJS. Więcej na ich temat da się przeczytać na stronie internetowej imprezy.sjs.pl, gdzie znajdują się zdjęcia i materiały filmowe stanowiące świetną fotorelację. Wedle oceny uczestników takich spotkań były to najbardziej udane w ich dotychczasowym istnieniu imprezy firmowe. Nic więc dziwnego, że tak wielu przedsiębiorców co jakiś czas stara się zapewnić swym pracownikom tego typu rozrywkę. Okazuje się, że takie imprezy integracyjne wpływają niezwykle pozytywnie na motywację, co przekłada się w oczywisty sposób na rosnące przychody przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 12 08 2012 · szczegóły wpisu »
Pozycjonowanie Bytom